1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

TÜRKİYE UN SANAYİCİLERİ FEDERASYONU 2012 KONGRESİ

PDF Yazdır e-Posta

TÜRKİYE UN SANAYİCİLERİ FEDERASYONU 2012 KONGRESİ

 

 

29 Mart – 1 Nisan 2012

 

“TUSAF Uluslararası Kongresi: Buğday, Un ve Ekmek”.

Susesi Hotel, Belek, Antalya.


Türkiye Un Sanayicileri Federasyonu (TUSAF) tüm üyelerine büyük faydalar sağlayacak potansiyele sahip ve un sektörünün gelişim ve gelecek stratejilerini ve vizyonunu çevreleyen kapsamlı bir öngörü oluşturan tek otoritedir. TUSAF, endüstrinin ihtiyaçları ile uyumlu olarak araştırmalar yürütmekte, sorunlara çözümler aramakta ve düzenli olarak sektörün gelişimine katkı sağlamaktadır. 

TUSAF, endüstrinin ilgili yönlerini göz önüne alarak gerek yönetim kurulu başkanı gerekse üyeleri ile Türkiye’nin tüm bölgelerine yayılmış ve Dernekler olarak örgütlenmiştir. Türkiye un ihraç eden bir ülkedir. Buna ek olarak, Türkiye buğday unu ticaretinde hem teknoloji hem de mamul kalitesi olarak liderlik koltuğunda oturmaktadır. 2005–2010 yılları arasında Türkiye 2.000.000 M/T un ihracatı gerçekleştirmiş ve Dünya un ticaretinde hep birinci ya da ikinci olmuştur.


Yıllık Genel Kurul Toplantılarına ve TUSAF Uluslararası Kongrelerine ek olarak her ay gerçekleştirilen ulusal ve uluslararası sektörel toplantılar sadece şirket temsilcileri ve sanayicileri bir araya getirdikleri için değil, kamu kurumlarının uzman ve üst düzey yöneticilerinin de katılımını sağladıkları için önemlidir.

Şimdi, Türkiye Un Sanayicileri Federasyonu olarak partnerlerimiz ile işbirliği içerisinde sizlere 29 Mart - 1 Nisan 2012 tarihlerinde Susesi Hotel, Antalya, Türkiye’de yapılacak olan “Buğday, Un ve Ekmek” konulu kongremizi bildirmekten mutluluk duyuyoruz. Bu kongre un sanayicileri, tüccarları ve tedarikçileri, ekmek ve diğer fırıncılık mamulleri üreticilerini bir araya getiren, en az 500 ulusal ve uluslararası delegeyi ağırlayacak, en az 50 standın yer alacağı şimdiye kadarki en büyük organizasyon olacak. Kongre ve sergi ile ilgili tüm detaylar  www.tusaf.org adresinde pek yakında yer alacaktır.

Güncel konuları göz önüne alarak, bu kongre hem mevcut hem de yeni piyasalar için ticari ilişkileri güçlendirmek, yeni bağlar kurmak ve endüstrinin alıcı, satıcı ve üreticilerini bir araya getirmek arayışındadır.

Konuşmacılar ve davetliler arasında, hem Türkiye hem Karadeniz Bölgesi ülkelerinin Bakanları, Uluslararası Değirmenciler Birliği ve Avrupa Un Değirmencileri Birliği, Uluslar arası Hububat Birliği, ABD Buğday Birliği ve önemli ülkelerin kamu ve özel sektör temsilcileri ve sivil toplum kuruluşları yer almaktadır. Konferansın ana konusu buğday piyasasıdır. Diğer konular ise, un ve buğday ticareti, devlet ve düzenlemelerin rolü, mesleki eğitim, üniversite ve sanayi işbirliği, sağlıklı beslenme ve ekmek ve fırıncılık sektörünün sorunları ile bu sorunların çözümleridir.

Konferansın hedef seyirci kitlesi: Un üreten ve un ticareti yapan Türk firmaları, Avrupa, Amerika, Karadeniz, Ortadoğu ve Afrika bölgeleri un ithalatçıları, hububat ihracatçıları, buğday alıcıları ve ekmek ve diğer fırıncılık mamulleri üreticileri olacaktır. Geleneksek olarak, kongre çerçevesi dahilinde un üretim makinaları alanında önemli firmalar – tedarikçilerin, mühendislik şirketlerinin, bankaların, borsaların, tüccarların ve diğer pek çok firmanın temsil edileceği bir sergi yer almaktadır. Kongre dili Türkçe, İngilizce ve Rusça olacaktır.

TUSAF olarak biz sizin endüstrideki saygın pozisyonunuzun bilincindeyiz ve sizin desteğinizi ve katılımınızı bekliyoruz.

Saygılarımla,

TUSAF Genel Sekreterliği


KONGRE KAYIT İŞLEMLERİ TAKVİMİ

(Kayıt, sergi alanı ve sponsorluk)

A- 1 Kasım – 30 Kasım 2011: Önkayıt İşlemleri
B- 1 Aralık 2011 – 31 Ocak 2012: Avantajlı Erken Kayıt İşlemleri
C- 1 Şubat – 28 Mart 2012: Kesin Kayıt İşlemleri

 

Bilgi için: Türkiye Un Sanayicileri Federasyonu, TUSAF.

Konrad Adenauer Caddesi 523. Sokak No: 1/2 Yıldız, Çankaya, Ankara.

Tel: (312) 440 0454, 440 09 23, 440 09 48, Faks: (312) 440 0364,

E.mail:  Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir , Web: www.tusaf.org

Organizasyon, Sergi ve Sponsorluk için: Alp Reyal Turizm Seyahat Acentası. Atatürk Bulvarı, No:160/6 Kavaklidere, Ankara.

Tel: (312) 467 7334, Faks: (312) 467 2920, E.mail :  Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir , Web:www.alpreyal.com.tr