1979

Orta Anadolu Un Sanayicileri Derneği

Orta Anadolu Sanayicileri Derneğimiz …../…../……. tarihinden itibaren, ülkemizin ekonomik ve sosyal gelişmesine katkıda bulunmaya yönelik olarak üyelerimizin, dolayısıyla sektörümüzün, ulusal ve uluslararası düzeyde rehabilitasyonunun, etkinliğinin ve veriminin artırılması amacı ile kurulmuş ve ve gerçekleştirmiş olduğu toplantılar ve çeşitli etkinliklerle faaliyetlerine devam etmektedir.

Sektör paydaşlarına rehberlik etmeyi, ülkemizde ve dünyada üretilen ve ticareti yapılan un konusunda, her geçen gün büyüyen bu gövdeden dallanan diğer iş kollarına ait sektör mensuplarına ve bu işe gönül vermiş tüm meslektaşlarımıza ışık tutmayı misyon olarak benimseyen derneğimiz bu yoldaki kararlı duruşunu daima korumak amacındadır.

Dernek bünyesinde, başta un-irmik fabrikaları olmak üzere, bu fabrikalara hammadde veya teknik ekipman temin eden firmalar, kendi alanlarında sektöre hizmet veren kuruluşlarla işbirliği içerisindedir.

Soframızın vazgeçilmezi olan ekmeğin üretiminde kullanılan unun üretimini yapıyor olmanın verdiği sorumluluğun da farkında olarak, meslektaşlarımızın sorunlarını dinliyor, dernek bünyemizde gerçekleştirilen toplantılarımızda bu sorunları masaya yatırıyor ve çözümler üretmeye çalışıyoruz. Başarının dayanışmadan geçtiğini göz önünde bulundurursak, sizlerin de bu birlikteliğe ortak olmanızı temenni ediyor, aydınlık bir geleceğe, daha emin adımlarla yürümeyi hedefliyoruz.

Desteklerinizden dolayı teşekkür ediyoruz.

ORTA ANADOLU UN SANAYİCİLERİ DERNEĞİ